Salı, Nisan 24, 2018

HAKKIMIZDA

Ankara Genelinde Helikopterli Beton & Ankara Saha Beton olarak firma yönetim felsefemize ve ilkelerimize “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını yerleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve iyileştirmeye odaklanmaktayız. Amacımız; yönetim felsefemiz ve firma ilkelerimiz doğrultusunda daha iyi koşullar altında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek gayesiyle yola çıkarak hedef pazarda şirketimizi güvenin, kalitenin ve hizmetin adı ile eşdeğer anıldığı bir firma haline getirebilmektir.

MİSYONUMUZ

Amacımız; yönetim felsefemiz ve firma ilkelerimiz doğrultusunda daha iyi koşullar altında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek gayesiyle yola çıkarak hedef pazarda şirketimizi güvenin, kalitenin ve hizmetin adı ile eşdeğer anıldığı bir firma haline getirebilmektir. Ankara Çatı Ustası Uzmanlığında Çatı Sistemleri çağımızın hızla gelişen ve sürekli yeniliklerle büyüyen Teknoloji Sektöründe sürekli kendini gözden geçirerek hizmet iyileştirmesine gitmekte ve sektöründe arananılan firmalar arasına girmeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Ankara Helikopterli Beton & Ankara Seha Beton alanında uygulamacı firma olmasının ötesinde Helikopterli Beton & Saha Beton Anlamında Sektörün getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir.